Skip to main content

مثل علیرضا جهانبخش در اوج یادگیری باشید

همیشه یک آدم موفق هدف هایی دارد که برای رسیدن به هدف هایش باید نقاط ضعف و قوت خود را بشناسد و آن ها را بهبود بخشد. علیرضا جهان بخش هم یکی از این افراد بوده است.بهترین روش بهبود این نقاط نوشتن آن ها است.نوشتن این نقاط سه چیز در بر دارد:

۱- می پذیریم که ما این نقاط صعف را داریم، این مرحله شاید سخت ترین مرحله باشد…

۲- وقتی مرحله ی پذیرفتن انجام شد نوبت به مرحله ی پیدا کردن راه حل می رسیم که بهترین روش ممکن خواهید توانست راه حل خودتون رو پیدا کنیم.

۳- بعد از پیدا کردن راه حل نوبت به اجرای اون راه کار است.پس کمربنداتون رو سفت ببندید و اماده بشید برای پیشرفت و نزدیک تر شدن به هدفتون.

علیرضا جهانبخش را تیمهای برتر هلند نشانه گرفته اند. او حالا سری بین سرها پیدا کرده و در سرزمین لاله ها برای خود به بازیکنی تاثیرگذار تبدیل شده است.

حالا ببینیم علیرضا جهان بخش فوتبالیست معروف چه طور از این تکنیک استفاده کرده است.

به گزارش “ورزش سه” نایمخن از حضور جهانبخش خوشحال است و البته علاقمند به ادامه همکاری با او. از جهانبخش اما خاطراتی جالب هم در دست است: نوشته هایی از دوران حضورش در تیم ملی جوانان.

اکبر محمدی از او و سایر بازیکنان تیمش می خواست تا بعد از هر بازی، نقاط ضعف و قوت خود را آنالیز کنند و با دست خط خودشان تحویلش بدهند. همین روش کاری که از سوی محمدی مورد استفاده قرار می گرفت در شکوفایی استعداد جهانبخش در هلند و تیم ملی نقش بسزایی ایفا کرد.

 

 

مهندس احمد سلام مشاور برتر موسسه آموزشی اوج یادگیری
برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره‌های
۴۰ ۹۶ ۴۰ ۶۶ – ۰۲۱
۳۸۸۹ ۷۵۲ ۰۹۱۲
۰۹۱۲۸۳۷۵۷۴۷
تماس بگیرید

تماس با خط 1
تماس با خط 2